Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Ролети день ніч BH1220-graphite»
600 ₴/кв.м
Москітні сітки
Рулонні штори «День-ніч» — гарний варіант оформлення вікон у квартирах, приватних будинках і офісних будівлях. Вони вирізняються простою і надійною конструкцією, а різноманітність колірних рішень і можливість регулювати ступінь проникнення світла дає змогу поєднувати полотна практично з будь-яким стилем, починаючи від мінімалізму та закінчуючи хай-текком.

Особливості механізму
Рулонні штори «День-ніч» від стандартних жалюзі відрізняються тим, що полотно розташоване з обох боків вала у 2 шари. Причому для конструкції характерне чергування світлонепроникних і прозорих смуг.
Під час підіймання ролектора за допомогою спеціального ланцюгового механізму відбувається зміщення зовнішнього полотна відносно внутрішнього. Смуги, що пропускають сонячні промені, немов перехлюпуються зі щільними елементами, у такий спосіб змінюючи інтенсивність освітленості в приміщенні. Положення в режимі «Ніч» сприяє максимальному затемненню кімнати.
Тканинні ролети виробляються у двох виробленнях: відкритого та касетного (закритого) вигляду. У першому типі полотно в складеному стані залишається на видноті. Касетний різновид обладнаний декоративним коробом із пластику або алюмінію, що маскує механізм. Однак таке приймання дає змогу не тільки приховати вал, але й унеможливлює потрапляння пилу на полотно.
З боків рожатор розміщений спеціальні напрямні, що виключають провисання тканини та забезпечують щільне прилягання до вікна. Натяг матеріалу здійснюється завдяки розташованому внизу обважнювачу (стандартно трубки невеликого діаметра, що відповідає ширині полотна).
Матеріал і тканини
Під час виготовлення ролет день ніч застосовуються різні матеріали. Наприклад, залежно від елемента:
1. Прозорі смуги. Для виробництва використовується сітчаста тюль.
2. Світлонепроникні смуги. Застосовуються натуральні шовкові або лляні тканини. Як матеріал, що надає додаткову міцність, слугують синтетичні волокна.
Як вибрати ролети день ніч:
Під час вибору рулонних штор потрібно враховувати деякі моменти:
1. Розмір вікна. Для невеликих прорізів підійдуть роліштори Mini або Uni. Посилені конструкції модельного ряду «Стандарт» більше рекомендуються для панорамного скління. В останньому випадку
2. Колір. Популярними забарвленнями вважаються сірі, бежеві, рожеві, білі та коричневі тони. Підбирати відтінок матеріалу потрібно не тільки під стиль інтер'єру, але й з урахуванням зорового сприйняття розмірів кімнати. Наприклад, світлі кольори розширюють простір, а темні, навпаки, зменшують.
Під час вибору потрібно орієнтуватися на призначення приміщення. Якщо рулонні штори «День-ніч» встановлюються в офісі, краще віддати перевагу однотонним моделям, які поєднуватимуться із загальним дизайном стін, предметів. Колірна гама не має бути дратівливою, тому оптимальними будуть зелені ролети. Для дитячої або лоджії можна вибрати джутове полотно. Моделі з такого матеріалу пом'якшують будь-яку строгість інтер'єру, роблять атмосферу приємнішою для сприйняття.
Рулонні штори «День-ніч» сприяють створенню потрібної освітленості кімнати та захищають від ультрафіолету. Полотна стійкі до підвищеної вологості та температурних перепадів, тому застосовуються незалежно від приміщення: балкон, кухня, вітальня та ін.
Переваги ролет день — ніч:
Миттєве досягнення ефекту ночі. Одним рухом можна або збільшити, або зменшити світловий потік у приміщенні.
Різноманітний колір комплектуючих
Надійний механізм, розрахований на довгий період експлуатації
Можливість встановлення на поворотно-відкидні вікна
Практично не потребує догляду
Захищає меблі та текстильні штори від блякнення
Тканина не блякне на сонці та відштовхує від себе пил
Зменшують температуру в приміщенні
Основні | |
---|---|
Варіант монтажу | Універсальний |
Матеріал | Поліестер |
- Ціна: 1 450 ₴/кв.м